znak

RODINNÝ DŮM DOLNÍ KOCHÁNOV

Realizováno z předzvětralého modrošedého titanzinku Rheinzink.

SPORTOVNÍ HALA CHODOV

Výroba a montáž střešní krytiny nové dvoupodlažní
sportovní haly v Chodově na Karlovarsku s kapacitou
200 lidí.

BYTOVÉ DOMY

Realizujeme i fasádní řešení pro bytové a rodinné domy
pomocí plechových krytin.

DŮM V KARLOVÝCH VARECH

Kompletní rekonstrukce střechy titanzinkem Rheinzink

Pokrývačské práce

OÚ Modrava - střechaSoučástí služeb naší společnosti jsou kromě specializace na falcované střechklempířských prací, tesařských prací také práce pokrývačské. Nejčastěji realizujeme v dnešní době střechy šikmé, které jsou dnes na novostavbách k vidění nejčastěji. Co se týče staveb technických, průmyslových atp., zde realizujeme i střechy ploché. Součástí našich služeb je i bezplatné nestranné poradenství při výběru střešní krytiny. 

Střešní krytiny

Kvalitní pokrývač je stejně důležitý, jako kvalitní střešní krytina. Zaměstnáváme zkušené pokrývače, kteří realizovali za svou praxi stovky střech. Snažíme se pracovat s těmi nejkvalitnějšími materiály, protože investice do kvalitních výrobků se v konečném účtování vyplatí. Kromě naší specializace na falcované střechy dokážeme nabídnout kvalitní střešní krytiny výrobců Tondach a Bramac. 

Střešní krytiny Tondach

Jelikož se celá naše společnost ubírá cestou nadstandardní kvality, vybrali jsme si jako svého partnera splečnost Tondach, která vyrábí vysoce kvalitní střešní krytiny. Důkazem pro Vás může být i záruka 33 let na tašky vyrobené společností Tondach.

Střešní krytiny Bramac

Společnost Bramac je jedním z předních evropských výrobců střešních krytin. Cíle společnosti Bramac je poskytovat ty nejkvalitnější výrobky a služby , které odpovídají požadavkům zákazníků. Krytiny Bramac mají životnost více než 100 let a jsou velmi odolné vůči přírodním vlivům. Nabídka společnosti Bramac je opravdu velmi široká. Z tohoto důvodu jsme schopni uspokojit i náročné zákazníky.

 Zaslat nezávaznou poptávku